Kahve falında uçak görmek | Kahve Falı Sözlüğü
  • Şuradasınız
  • Anasayfa
  • U
  • Kahve falında uçak

Kahve falında uçak

Ücretsiz Online Fal Uygulamalarımız

t3 k

Kahve falında uçak görmek, falda uçak görüntüsü çıkması genelde uçakla yapılacak seyahate işaret eder. Bu kimi zaman fal sahibinin yoluculuğuna kimi zamanda fal sahibine gelecek misafir olarak yorumlanır. Kahve falında uçak görmek fal sahibi iş sahibiyse iş yolculuğuna, ev hanımı ise tatil olarak yorumlanır. Uçağın ineceği yerde kalabalık gözüküyorsa fal sahibinin bir düğüne katılmak için uçak seyahati yapacağı düşünülebilir.

 

Uçağın burnu sağ tarafı gösteriyorsa kişinin evinden başka bir yere seyahat edeceği, uçağın burnu sol tarafa gidiyorsa da kişinin evine dönmek üzere seyahat gerçekleştireceği anlamına gelir. Ne şekilde olursa olsun uçak seyahat, misafir veya ziyaret anlamına gelmektedir. Kimilerine göre de falda uçak görmek kısmet veya hayırlı bir haberin tez elden geleceği şeklinde de yorumlanır. Fal sahibinin falındaki uçak, kendisinin sevineceği bir haber olarak yorumlanır.

Kahve falında uçak
1 vote, 5.00 avg. rating (93% score)

Ücretsiz Online Fal Uygulamalarımız

l3 l7

gb t7

ta3 ta7

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla