Kahve falında leylek görmek | Kahve Falı Sözlüğü
  • Şuradasınız
  • Anasayfa
  • L
  • Kahve falında leylek

Kahve falında leylek

Ücretsiz Online Fal Uygulamalarımız

t3 k

Kahve falında leylek görmek birçok anlama gelmektedir. Kahve falı sahibinin beklentisine göre yorumlanabilir. Örneğin kişi o dönemde ev taşımayı, iş değiştirmeyi ya da kısa süreli bir seyahat düşünüyorsa kahve falında görülen leylek seyahat olarak yorumlanabilir. Genel olarak yol olarak yorumlanan kahve falında leylek görülmesi taşınma ya da seyahatin dışında hareketliliğe de işaret etmektedir. Fal sahibinin değişken birtakım olaylara yöneleceğine de işarettir. Ayrıca falda çıkan leylek fal sahibinin tanıdığı birinin uzak bir mesafeden misafirliğe geleceğine de yorumlanabilir.

 

Leylek kahve falında sıkça görülen simgeler arasında olmakla birlikte fal sahibine sevinçli ve huzurlu haberler de getireceğine yorumlanmaktadır. Eğer fal sahibinin bir konu ile ilgili beklentisi varsa bu beklentisinin temiz ve güzel bir şekilde karşılanacağına işaret etmektedir. Bu nedenle kahve falında çıkan leylek ve saksağan görmek, leylek kafası yada leylek gagası genellikle iyiliğe, temize ve açıklığa işaret eder.

Kahve falında leylek
1 vote, 5.00 avg. rating (93% score)

Ücretsiz Online Fal Uygulamalarımız

l3 l7

gb t7

ta3 ta7

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla